Miresevini tek Mobileri Golemi Dismiss
RRETH MOBILERI GOLEMI

GOLEMI

Rreth Nesh

 

Mobileri Golemi ka nje eksperience te gjate ne prodhimin e dyshekeve e cila e ka fillesen ne Itali per me shume se 10 vite. Me pas hapem disa dyqane ne Shqiperi per te vazhduar me tej ne hapjen e linjes se prodhimit ne Shqiperi me produktet te marra nga Italia. Pas suksesit te linjes se prodhimit te dyshekeve u mendua zgjerimi dhe ne fushen e prodhimit te mobiljeve. Per kete hap u mendua gjate si per ambientin ku do ekspozoheshin produktet por edhe per perzgjedhjen selektive dhe ne menyre profesionale te stafit si te menaxhimit ashtu dhe te prodhimit.

Per me shume se dy vite po operojme ne prodhimin me shumice te dyshekeve, dhomave te gjumit, minibareve, kendeve dhe divaneve. Duke pare pershtypjet e njerezve jemi te sigurte qe do kemi nje te ardhme te gjate ne treg. Ne i gjendemi prane cdo klienti duke i dhene zgjidhje cdo kerkese te tij dhe duke bere qe ai te ngelet i kenaqur duke na referuar dhe te persona te tjere. Cilesia dhe garancia jane dy pikat kyce nga ku ne bazohemi. Materialet jane te perzgjedhura nga profesioniste te fushes dhe garancia eshte e sigurte pasi leshohet me firmen dhe me vulen origjinale te firmes. Prodhimet tona me shumice dhe pakice jane gjithmone indikatori i ecurise se punes sone. Per cdo informacion  jeni te mirepritur ne ambientet tona ku do te gjeni pergjigje per cdo pyetje tuajen. 

Search mobilerigolemi.al

SHOPPING BAG (0)

Open chat