Miresevini tek Mobileri Golemi Dismiss

Sherbimet tona

Firma prodhuese Golemi ofron per ju nje pakete te gjere produktesh te ndryshme sipas kerkesave tuaja. Ne jemi gjithmone prane jush duke ju sjelle ate qe nuk e gjeni ne nje vend tjeter. Sherbimet tona ofrohen ne kryesisht ne zonen e Durresit por edhe me gjere sepse ne prodhojme me shumice dhe per pikat e ndryshme ne qytete te ndryshme te Shqiperise. Fokusi yne eshte ne prodhimin e mobiljeve si: dhoma gjumi, minibare, portmonto, dollape, elemente te ndryshme mobiljesh, dysheke si dhe kende apo divane. Materialet e perdorura jane mjaft cilesore dhe cmimet jane mese te arsyeshme. Ekspozita jone ndodhet ne Durres ku mund te shikoni shume nga punimet tona me nga afer per te pare cilesine e materialeve dhe te punimive tona. Transporti behet me mjete te cilat jane nen dispozicion te firmes dhe qe jane te pershtatshme per te transportuar ne menyre sa me te sigurte produktet qe jane porositur.

CILESI DHE GARANCI

FABRIKE PRODHIMI ME SHUMICE DHE PAKICE

Mobileri Golemi vjen prane jush me prodhimet me shumice dhe pakice. Ne kemi ne dispozicion fabriken e prodhimit e cila ndodhet ne afersi te Durresit me nje siperfaqe te madhe per te prodhuar me shumice sipas kerkesave te klienteve. I gjithe stafi ka eksperience per shume vite ne firma te tjera prodhimi brenda dhe jashte vendit. 

DIZAJN PROFESIONAL

INTERIOR DESIGN

Mobileri Golemi ka nje staf i cili kujdeset per planifikimin dhe dizajnin e duhur te ambienteve tuaja. Mjafton te sillni idete tuaja dhe ne i kthejme ne ART.

Na kontaktoni per modelin tuaj

    Search mobilerigolemi.al

    SHOPPING BAG (0)

    Open chat